Difference between revisions of "Kelas Mekanika Fluida Dasar 2022/2023-02"
Darell0306 (talk | contribs) m |
Darell0306 (talk | contribs) m |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|[[File:Foto Garry.jpg|200px]] || [[Frederick Garry Anggianto]] || 90 || 0 | |[[File:Foto Garry.jpg|200px]] || [[Frederick Garry Anggianto]] || 90 || 0 | ||
|- | |- | ||
− | |[[File:Gregorius W.D.B.P.jpg|200px]] || [[Gregorius William Dwi Budi Prasetya]] || | + | |[[File:Gregorius W.D.B.P.jpg|200px]] || [[Gregorius William Dwi Budi Prasetya]] || 67 || 0 |
|- | |- | ||
| - || [[Jesaya Marcel Gloryus]] || 65 || 0 | | - || [[Jesaya Marcel Gloryus]] || 65 || 0 |